Povrchové úpravy kovů - Škarda Palmet.s.r.o.

ŠKARDA PALMET s.r.o

- působíme po celé České republice

Škarda Palmet. s.r.o.

... povrchové úpravy kovů, pískování kovů, pískování žuly, kamene a konstrukcí ...

 Působíme na trhu od 13.4.1992 jako firma Pavel Škarda – PALMET . Od roku 2004 firma plynule přešla ve společnost ŠKARDA PALMET s.r.o. Díky bohatým zkušenostem a odbornými znalostmi v oboru vám rádi poskytneme široký okruh služeb v oblasti povrchových úprav - METALIZACE - povrchové úpravy kovů, pískování kovů, pískování žuly, kamene a konstrukcí, dále pískování betonů nebo v provedení nátěrů a nástřiků nátěrovými barvami - BARVENÍ. Ke službám, které poskytujeme se řadí i povrchová úprava dřeva, a to POUZE po předchozí domluvě. Díky našim speciálním zařízením na TRYSKÁNÍ z Vašeho starého zdiva uděláme nové!!!


Během let naše odboré služby využili stovky zákazníků jak ve strojírenském, tak i stavebním průmyslu a naši specialisté se podíleli na řadě významných rekonstrukcí mostů, výstavbě a rekonstrukci tranzitního plynovodu, ocelových hal, protihlukových stěn při výstavbě dálnice D5, rekonstrukce ocelových i kamených most, betonových jímek a čističek odpadních vod. Více jak 1500 hřídelí větrných elektráren ve světě má povrchovou úpravu od naší firmy. Svou kvalitu a preciznost naší práce jsme také ukázali při opravě Velkého divadla v Plzni, kdy jsme o tyto služby byli požádány památkovým úřadem. V neposlední řadě jsme se také podíleli na rekonstrukci hlavního nádraží v Českých Budějovicích.

Firma ŠKARDA PALMET s.r.o působí po celé České republice. S přibývající kvalitou a rychlým vyřizováním objednávek si firma získala spoustu klientů i v zahraničí - nepřeberné množství zábradlí, lávek a schodišť nese náš podpis v Německu, Rakousku , Švýcarsku, Irsku a Velké Británii.

Naší prioritou je maximální komunikace se zákazníkem a snaha vyhovět jeho přáním.